Ant Yazı Hakkında

Ant Yazı Gereçleri olarak 17 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğu 2008 yılından itibaren Eğitim Gereçleri konusunda 600m2 alandan 1500m2 alana ulaşan makina parkuru ve 30 kişiyi aşan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, siz değerli dostlarımızın desteği ve ilgisiyle üretimine devam etmektedir.

Yazı tahtaları, mantar panolar, kumaşlı panolar, camekanlı panolar, makam arkalıkları, çerçeveli eğitim panoları, yönlendirme levhaları, satranç tahta ve masaları, menü tahtaları, şövale, display çerçeveler vs.. Ve tüm ürünlerin özel ölçülerde de üretimini yapıp yurtiçi ve yurtdışı satış operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur."Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir." prensibiyle çalışmaktayız. Aldığı ISO Belgeleri ve CE Sertifikası ile bu prensiplerini pekiştiren ANT YAZI GEREÇLERİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hakkımızda

Antyazı'yı Tercih Etme Sebebiniz

 • %100 Yerli Sermaye
  %100 Yerli Sermaye
 • %100 Yerli Türk Markası
  %100 Yerli Türk Markası
 • Müşteri Memnuniyeti
  Müşteri Memnuniyeti
 • Dayanıklı Malzeme
  Dayanıklı Malzeme
Menu